Circuittraining Assen 11 oktober 2025
Circuit: TT Circuit Assen
Rijtijd: 4 x 20 min en 1 x 15 min (4 sessies met instructie, 1 sessie vrij of met begeleiding)
Soort training: Circuittraining (begeleiding)
Niveau’s: Beginner en gevorderd (niet sneller dan 2:10 Assen, minimaal 2:40)
Groepsindeling: 9 groepen op basis van ervaring of eerdere deelname
Herindeling: Wisselen van groep is mogelijk
Deelnemers per instructeur: Max 4
Geluid: 101 DB (dynamisch gemeten)
Tijdwaarneming: Aanwezig
Support & bandenservice: RR MOTORSPORTS Paddockservice
Catering: Restaurant open

Informatie
Heb jij al eerder op Assen of Zandvoort gereden en rijd jij tussen 2:10 en 2:40? Dan is deze dag geschikt voor jou om jezelf samen met de instructeurs verder te ontwikkelen naar snellere rondetijden.
Beginner & Gevorderd – Rondetijden tussen de 2:10 en 2:40 worden toegelaten (gemeten op Assen of Zandvoort)
*Bij twijfel of dit wel wat voor jou is, neem dan contact met ons op. Wij adviseren bij twijfel en weinig ervaring om eerst is mee te doen aan onze motor, bochten en circuittraining in Lelystad.
Circuitmotor huren?
Wil jij graag deelnemen aan de circuittraining, maar rijd je liever niet met jouw eigen motor? Dan is het mogelijk om een circuitmotor te huren. Zo biedt RR MOTORSPORTS de mogelijkheid om een volledig geprepareerde BMW S1000RR te huren (per sessie of een hele dag).
Klik hier voor meer informatie over het huren van een circuitmotor
Adres
De Haar 9
9405 TE Assen
Het circuit
Assen ook wel de “Cathedraal” genoemd staat bekend om het motor mekka van Nederland. Een prachtig circuit met goede voorzieningen.
Tanken
Op het circuit van Assen is een tankstation aanwezig.
Overnachten
Het is mogelijk om op het circuit te overnachten. In de buurt zijn ook genoeg hotels en B&B’s te vinden.
Circuit service
RR Motorsports is aanwezig voor het geven van technische support, maar ook voor het leveren van banden en het wisselen hiervan.
Catering
Er is een restaurant aanwezig.
Aankomende evenementen

Notificaties
Event & circuit info
Briefing video