Geen zorgen. Voor ieder niveau is er een groep. Je dient alleen te beschikken over een motor (of circuit motor),
de basisvaardigheden van het motorrijden en veilige motorkleding.
Inschrijven doe je via de website. De betalingsbevestiging verzekert je van deelname.
Het is niet mogelijk om een dagverzekering af te sluiten.
Ben je all-risk verzekerd? Je kunt dan bij je eigen verzekeringsmaatschappij navragen of deze onze training dekt.
Controleer of je al betaald hebt en het bedrag is afgeschreven van je rekening.
Zo ja? Stuur je vraag naar info@2theexperience.nl.
Nee, bij de trainingen van 2 The Experience zijn choppers en driewielers niet toegestaan. Onze trainingen zijn specifiek gericht op sportmotoren, naked bikes en andere motorfietsen die geschikt zijn voor bochtentrainingen en circuitrijden. Dit om de veiligheid en het leerproces voor alle deelnemers te waarborgen. Indien je twijfelt of jouw motor in aanmerking komt, neem dan vooraf contact met ons op.
Het profiel van je banden dient minimaal 2 mm te zijn. Het is verstandiger je banden te vervangen vóór de training, de slijtage is een stuk hoger dan bij normaal gebruik. Breng een bezoek aan een motorzaak bij jou in de buurt voor advies.
Je motorfiets moet technisch goed in orde zijn en voldoen aan de wettelijke geluidsnormen. Een standaard uitlaat of een decibel killer volstaan. Let ook goed op of de remblokken nog voldoen en de motor nergens lekt! Wanneer je motorfiets op de dag zelf niet aan de eisen voldoet, dan kan je worden uitgesloten van deelname en krijg je geen geld terug.
Ook een belangrijk onderdeel zijn de banden. Zorg ervoor dat deze gemiddeld niet ouder zijn dan 5 jaar. Op de band staat een dot code waar je kan zien wanneer de band geproduceerd is.
Lederen kleding is niet verplicht, maar wij adviseren dit wel. Het beste is als de kleding ook nog aan elkaar geritst kan worden.
Verder is verplicht: volledig motorpak, lederen handschoenen, motorrijlaarzen en een goedgekeurde integraal of systeem helm.
Op zoek naar geschikte kleding voor op het circuit? Bekijk dan onze collectie motorkleding in onze shop.
Als het regent gaat de training gewoon door. En ja, we weten dat het dan minder leuk is, maar wel extra leerzaam!
Bezoekers zijn toegestaan.
In de kantine is het mogelijk om diverse soorten dranken, koek, broodjes etc. te kopen. Zelf eten en drinken meenemen kan en mag natuurlijk ook.
Tijdens iedere dag (of anders aangegeven) is onze fotograaf Rene Vos van www.circuitpics.nl aanwezig.
De gemaakte foto’s van iedere dag zijn altijd enkele dagen erna te vinden op zijn website.
Wil je een foto hebben? Deze zijn aan te schaffen via zijn webshop.
Belangrijk! Neem een flesje water mee. Vochtverlies betekent afname van het concentratieniveau.
Ja, er is altijd iemand om je te adviseren. Soms worden er ook wel mensen voor hun veiligheid en die van anderen van groep verplaatst.
Heb je een annuleringsverzekering? Dan kun je een nieuwe dag naar keuze kiezen wanneer er nog plek is. Mail ons om jouw deelname dan kosteloos te verplaatsen.
Heb je geen verzekering genomen? Dan adviseren wij jouw plek te verkopen aan iemand anders. Dit kun je zelf regelen via ‘Mijn Account -> Doorverkopen‘. Daar kun je jouw deelname overzetten naar een andere deelnemer.
Op het terrein niet. Wel is er een onbemande 24 uur pomp ongeveer 500 meter van het terrein af. Alleen pinnen!
We rijden bijna een tank leeg, dus arriveer met een volle tank.
Voor de uitlaat geldt standaard uitlaat of sportuitlaat met decibel killer!! Neem gerust contact met ons op bij twijfel.
Er is een geluidslimiet van 95Db op Lelystad. Motoren die teveel geluid produceren kunnen geweigerd worden.
Je wordt dan uitgesloten van deelname en je krijgt geen geld terug. Heb je twijfels over je motorgeluid neem dan even contact met ons op.
Over het algemeen voldoen alle motoren met standaard uitlaat en motoren met sportuitlaten waar een db killer gemonteerd is.
Het is geen probleem om met deze motorfiets mee te doen.
Een degelijke integraal of systeemhelm is verplicht. Dus geen Jet helm of een ander soort helm zonder kinbescherming.
Op zoek naar een geschikte helm voor op het circuit? Bekijk dan onze collectie helmen in onze shop.
Nee, wij adviseren dit natuurlijk wel.
In eerste instantie adviseren wij de standaard fabrieksopgave.
Je kunt natuurlijk altijd professioneel advies inwinnen bij een motorzaak in de buurt. Ook op de dag zelf is er technische ondersteuning aanwezig wanneer gewenst.
Wij geven jou als deelnemer de mogelijkheid om kostenloos met aanschaf van deze verzekering de dag van deelname verschuiven naar een andere dag naar keuze. De reden dat je dan niet kan maakt ons niks uit, daar is deze verzekering voor.
Mail ons vooraf of zelfs achteraf van het evenement. Dan verplaatsen wij de deelname. De reden is niet van belang, daar heb je immers voor betaald.
Wij hebben jouw plek vastgehouden omdat deze gereserveerd was. Dat wil zeggen als jij op die dag niet kan om wat voor reden dan ook dan kunnen wij daar ook niks aan doen en wordt het bedrag niet geretourneerd. Wij adviseren daarom een annuleringsverzekering te nemen.
Het is altijd mogelijk om jouw plek te verkopen aan iemand anders. Dit kun je zelf regelen via ‘Mijn Account -> Doorverkopen‘. Daar kun je jouw deelname overzetten naar een andere deelnemer.

Nederland | Midland Circuit Lelystad
Spanje | Monteblanco Circuit
